משלוחים והחזרות

משלוחים והחזרות

אספקה משלוחים

 1. אספקת המוצרים לרוכשים מבוצעת באמצעות חברות שליחויות במסגרת זמן האספקה שהובטח במכירה.
 2. סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה תחת הפריטים שבחרה הלקוחה לרכוש וייגבה בעת ביצוע ההזמנה. במקרה של עסקה בתשלומים, דמי המשלוח ייגבו במסגרת התשלום הראשון.
 3. קאפלאוף מתחייבת לארוז ולהוציא למשלוח את ההזמנות עד 4 ימי עסקים ליעד המבוקש. ההזמנות ישלחו באמצעות חברת שליחויות אשר מספקת את ההזמנות ללקוחות לרוב חלקי הארץ עד 5 ימי עסקים מרגע מסירת החבילה לחברת השליחויות. כלומר, זמן האספקה הכולל המקסימלי מרגע אישור ההזמנה הוא עד 9 ימי עסקים. ימי העסקים הינם א' עד ה' ולא כולל שישי, שבת, ערבי חג וימי חג). החברה עושה את מירב המאמצים לספק את המשלוח ללקוחה בזמן הקצר ביותר האפשרי.
 4. קאפלאוף אינה יכולה לקחת אחריות על עיכובים של חברת המשלוחים.
 5. האפשרות להזמין מהאתר מוגבלת לאזורים בהתאם למפת אזורי החלוקה של חברת המשלוחים. החברה רשאית אך לא מתחייבת לספק את השירות גם אל מחוץ לאזורי החלוקה, בתיאום טלפוני מראש. לכן גם אם הזמנה כזו התקבלה ונקלטה במחשבי האתר, לא תהיה חייבת החברה לספקה.
 6. מועדי האספקה המפורטים לעיל אינם חלים על פריטים שאזלו מהמלאי.
 7. ההזמנה תסופק לאחר שהושלם תהליך הרכישה, בתנאי שקליטת ההזמנה נעשתה בטווח זמני העסקה כפי שהם מוגדרים בדף המוצר המבוקש, בתנאי שבבעלות הלקוחה כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסלקו בישראל, ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את העסקה שבוצעה.
 8. הזמנות שיתבצעו לאחר השעה 17:00 ייקלטו ביום העסקים הבא.

דמי המשלוח

 1. משלוח בישראל יבוצע על ידי חברת פגסוס – משלוח באמצעות שליח עד הבית תוך עד 5 ימי עסקים
 2. עלות משלוח עד הבית בארץ הוא 30 שקלים, ויגבה מהמזמינה בעת ההזמנה באתר.
 3. המשלוח יינתן חינם לקניה של מעל 300 שקלים באתר.
 4. החברה רשאית להחיל מבצעים בהם תינתן הנחה או משלוח חינם בכל זמן נתון.
 5. משלוחים לחו"ל: לביצוע משלוח לחו"ל יש לפנות למייל coupleofpay@gmail.com
  משלוח לחו"ל יתבצע על ידי דואר ישראל ועלותו משתנה בהתאם למדינה אליה נשלחת החבילה. זמן ההגעה הוא כחודש לאחר ביצוע ההזמנה. משלוחים לחו"ל עשויים להיות מחויבים בעלויות מכס או מע"מ בהתאם לחוקי המדינה החלות על המזמינה.
 6. מחירי וזמני המשלוחים יכולים להשתנות בזמן מבצעים, וכפופים לאופי המבצע ותקופתו.

מדיניות החזרת מוצרים וביטול עסקה

 1. האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ״א 1981 (להלן: החוק).
 2. בידי המזמינה לבטל את ההזמנה שנעשתה בכל אחד מהמקרים ובתנאים שלהלן. כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי. אם התשלום בוצע דרך פייפאל- הזיכוי יועבר באותה הדרך לחשבון הפייפאל ממנו בוצע התשלום.
   • ביטול ההזמנה לפני שליחת המוצר ללקוחה לא יגרור חיוב נוסף, ויוחזרו ללקוחה הכספים ששילמה בגין העסקה כולל דמי המשלוח. זיכוי כספי יינתן עפ״י האמור בחוק.
   • במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח המוצר אל המזמינה- הזיכוי יינתן בתנאי שהפריט יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק – ועם התווית עליו כפי שהתקבל. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא תזוכה המזמינה (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי).
   • ניתן להחזיר את הפריט – שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, כאשר התוויות מחוברת אליו ובצירוף הקבלה – עד 14 יום מקבלתו.
   • החברה היא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב הסחורה שהוחזרה.
  • לא יינתן זיכוי כספי בגין פריטים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות,
  • לא יינתן זיכוי על דמי המשלוח.
  • אופן החזרת הפריטים – הלקוחה יכולה להחזיר בעצמה את הפריט לחנות CoupleOf ברח' דיזנגוף 207, תל אביב
  • אופציית החזרה נוספת – באמצעות שליח עד הבית. ניתן להזמין משלוח בחזרה לסטודיו לאחר הזמנת ההחזרה בעלות של 35 שקלים– סטודיו קאפלאוף מתאם את האיסוף מהבית מול חברת השליחויות. יש לציין כתובת מלאה ומספר טלפון בעת ההזמנה.
  • במקרה של החזרת פריט שנלקח על ידי הלקוחה באיסוף עצמי של ההזמנה- זיכוי כספי יינתן לא יאוחר מ-3 שבועות מיום ההזמנה.
  • לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת קרדיט באתר בלבד.
  • החלפת פריט שנקנה במחיר מלא תמורת פריט אחר או תמורת זיכוי לחנות תתאפשר עד חודש מיום הקניה כאשר הפריט במצב תקין, לא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, עם התוויות מחוברת אליו ובצירוף הקבלה. החלפת פריט שנקנה במבצע תתאפשר עד שבועיים מיום קבלת המוצר כאשר הפריט במצב תקין, לא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, עם התוויות מחוברת אליו ובצירוף הקבלה. במקרה של איסוף עצמי של פריט שנקנה במבצע – החלפה תתאפשר לא יאוחר מ-3 שבועות מיום ההזמנה.
  • על הלקוחה לבדוק את המוצר מייד עם קבלתו. במידה והמוצר שנשלח התקבל פגום או התקבל במפרט שונה למפרט מופיע באתר, הלקוחה רשאית לבטל את העיסקה תוך 14 יום על ידי הודאת ביטול בדואר האלקטרוני couplofpay@gmail.com וזאת בהתאם לחוק הגנת הצרכן.
  • בכל מקרה אשר בו, מחמת "כח עליון", נבצר יהא מהחברה לנהל את האתר כתיקנו, לספק את המוצרים או לעמוד בהתחייבות אחרת שלו, תהא החברה רשאית לבטל את ההתקשרות עם הקונים, כולם או חלקם, בסעיף זה "כוח עליון" משמעו כבמקובל על פי דין ולרבות תקלות מחשב, תקלות במערכת טלפונים או תקלות במערכות תקשורת אחרות, חבלה כלשהי ואירוע בטחוני.
   במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים ו/או השירותים, מכל סוג שהוא, באופן מלא או באופן חלקי, ובכל דרך שהיא, ו/או את אספקת המוצרים ו/או אספקת השירותים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, זה או אחר, על צורותיו השונות, ו/או אם בשל פעולות איבה ו/או כל גורם של כוח עליון אחר ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או השירותים בכל דרך שהיא, לרבות בדרך של מכירה רגילה או אספקת המוצרים ו/או השירותים ו/או אם יחולו שינויים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים ו/או השירותים בין מועד פרסום המוצר ו/או השירות לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי תנאי רכישת המוצר ו/או השירות, רשאי האתר לבטל את ההתקשרות עם הקונים, כולם או חלקם ו/או להפסיק את פעילות האתר.
   מבלי לגרוע מן האמור לעיל, הרי שאם לאחר סיום מכירה התגלה כי המוצר ו/או השרות אזל מהמלאי, רשאים החברה לבטל את המכירה או להציע מוצר חלופי שווה ערך. בוטלה מכירה כאמור החברה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, הוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי.

  ניוזלטר

  הצטרפי לדיוור החודשי שלנו כדי ליהנות מהנחות, חידושים והפתעות. לא מעבירות פרטים אישיים לאף אחד, אף פעם.

  X